IMPORTER ODZIEŻY UŻYWANEJ

Jako hurtownia odzieży używanej sortowanej oferujemy najkorzystniejsze warunki współpracy zarówno dla osób, które już posiadają swoje sklepy, jak i dla tych, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z second-handem. W naszym asortymencie znajdują się pakiety odzieży damskiej w pierwszym gatunku. Ubrania są wyprane oraz bez defektów, dzięki czemu zaraz po zakupie można wprowadzić je do swojej oferty. Oferujemy korzystne ceny i przejrzyste warunki współpracy na odzież używaną cream. Zapraszamy do współpracy klientów, których interesuje wysoka jakość w atrakcyjnej cenie!

ODZIEŻ SORTOWANA A NIESORT

Zasadniczą różnicą pomiędzy sortem a pozostałymi artykułami oferowanymi dla sklepów second-hand oferujących odzieżą używaną jest: 

  • Jakość – w tej kwestii jest stała, produkty nie są uszkodzone ani brudne; 
  • Cena – w świetnym stosunku do jakości produktów, cennik jest dostępny dla każdego klienta; 
  • Wybór – każdy klient ma możliwość wyboru pakietu dla siebie; 
  • Świadomość – nie sprzedajemy „kota w worku”, każdy ma wgląd do przygotowanych paczek; 

Jako importer odzieży używanej nawiązaliśmy współpracę ze sprawdzonymi dostawcami, z którymi wiąże nas odpowiednia umowa. Dzięki temu mamy gwarancję ciągłości dostaw dobrych gatunkowo produktów ze sprawdzonego i zaufanego źródła w bardzo atrakcyjnych stawkach. Stawiamy na najwyższą jakość i profesjonalizm świadczonych usług – poczynając od pozyskiwania towaru, aż po jego sprzedaż. Importując towar, możemy zaoferować bardzo konkurencyjne ceny. Istnieje możliwość indywidualnej wyceny, a ogólny cennik dostępny jest w zakładce cennik. Zachęcamy do zapoznania się z nim, a w razie jakiekolwiek pytań do kontaktu z naszymi pracownikami. Jako doświadczona hurtownia odzieży używanej zapewniamy profesjonalną i przyjazną obsługę przez cały czas współpracy. Gwarantujemy czytelne, jasne i uczciwe warunki na każdym jej etapie i bez względu na ilość oraz wartość składanych zamówień.

ODZIEŻ 2ND HAND HURT

Jako renomowany importer odzieży używanej staramy się, by dostarczać naszym klientom jak najszerszy asortyment. Oferujemy więc także świetnej jakości torebki używane oraz obuwie używane na każdą pogodę. Za sprawą naszej bogatej oferty second-handy i outlety mogą poszerzać zakres swojej działalności, zaopatrując całe rodziny – od najmłodszych po najstarszych – w solidne, sprawdzone i pochodzące z wiarygodnego źródła ubrania. Szeroki wybór krojów, rozmiarów i stylów wykończenia pozwala nam przypuszczać, że każdemu uda się znaleźć odpowiednie dla siebie czy na prezent produkty, które oferujemy jako hurtownia odzieży używanej. Proponujemy wyroby odpowiednie na wszystkie pory roku i każdą pogodę, które nadają się zarówno na niezobowiązujące spacery i wyjścia do sklepu czy pracy, jak i na bardziej odświętne wydarzenia w rodzaju kolacji przy świecach czy wizyty w teatrze. 

Sprowadzamy najlepszą markową odzież, którą cechuje staranne wykonanie z dobrych jakościowo i trwałych materiałów. Rzeczy, które prosto z prowadzonej przez nas hurtowni odzieży dziecięcej trafiają do sklepów, będą dobrze służyć przez długi czas. 

W prowadzonej przez nas hurtowni odzieży używanej mix klienci znajdą ubrania każdego rodzaju i typu. Ciuchy dzielimy na przejrzyste kategorie według ich jakości i zbieramy w gotowe pakiety, co sprawia, że wybór towaru i zakup hurtem jest jeszcze łatwiejszy. W ten sposób można wygodnie uzupełniać asortyment sklepów z damską odzieżą używaną oraz outletów. W tej kategorii wszystkie osoby prowadzące internetowe lub stacjonarne second-handy znajdą naprawdę dobre jakościowo ubrania w rewelacyjnych cenach. Jako bezpośredni importer posiadamy produkt, który spełni oczekiwania Państwa klientów. Dostarczając im dobre wyroby na korzystnych warunkach finansowych, a wyłącznie takie sprzedaje nasza hurtownia odzieży używanej, można wzmocnić pozycję rynkową i skutecznie zwiększyć obroty. 

CIUCHY CREAM

Przy hurtowej sprzedaży importowanych produktów zapewniamy doskonałą klasę towaru. Powodem tego jest to, że oferowane ubrania są sortowane i starannie wyselekcjonowane. Cream (A-klasa) to najwyższa, możliwa jakość, wśród której występują markowe ciuchy, a nawet ubrania z metkami. W tej kategorii nie ma ubrań brudnych, zniszczonych czy ze specyficznym zapachem. Co ważne, każdy klient może otworzyć pakiet i obejrzeć dostępny w nim towar z odzieżą używaną – jeszcze przed jego zakupem. Wysyłamy towar za pośrednictwem firmy kurierskiej, a w przypadku zamówień hurtowych organizujemy własny transport. Każdy może jednak podjechać do naszego magazynu i kupić oraz odebrać ubrania. 

Sprzedajemy odzież używaną jakości cream hurtem, jesteśmy więc idealnym partnerem do współpracy dla właścicieli second-handów, outletów czy sklepów internetowych bez względu na specyfikę grupy docelowej, do której kierują swoją ofertę. Dzięki możliwości wysyłki zaopatrujemy klientów z całej Polski w możliwie najlepszy towar. Ubrania z tej kategorii często nie różnią się od rzeczy nowych, jakie można znaleźć w sklepach, podczas gdy koszt zakupu jest znacznie niższy. Co więcej, są to produkty znanych i popularnych marek. Ciuchy z drugiej ręki nie powinny dłużej kojarzyć się z przechodzonym, nieciekawym towarem. Za sprawą naszej oferty, klienci nabywają dobrej klasy ubrania w świetnym stanie, a przy tym w atrakcyjnych cenach, co przekonuje ich do częstszych wizyt w sklepie. W naszej hurtowni można przekonać się na własne oczy, że pakiety cream to odzież używana, prezentująca wyłącznie najwyższą jakość.