Marki premium w hurtownii wiltex

Wiltex Sp. z o.o. mając podpisane umowy na wyłączność z największymi platformami internetowymi eCommerce na świecie oraz bezpośrednio z producentami jest w stanie zaoferować markowe ubrania znanych i renomowanych firm w możliwie najniższych cenach. Produkty marek premium, jakie znajdują się w naszej ofercie to przede wszystkim: odzież premium, bielizna premium, biżuteria premium, zegarki, okulary, obuwie, torebki, buty sportowe oraz gospodarstwo domowe. Oprócz tego prowadzimy outlet online zajmujący się hurtową dystrybucją najbardziej aktualnych kolekcji obejmujących markową odzież. Klienci, którzy skorzystają z naszej propozycji, będą mogli kompleksowo wyposażyć swoje placówki handlowe w poszukiwany przez odbiorców towar. Dzięki różnorodności cen, rozmiarów oraz wytwórców, każdy znajdzie odpowiedni asortyment.

Produkty pochodzą zarówno z końcówek serii jak i z bieżących kolekcji. Jako bezpośredni importer odzieży markowej i zarazem hurtownia obuwia jesteśmy w stanie dostarczyć produkty wraz z listą pakunkową oraz zdjęciami. Możliwy jest również wybór zarówno modeli jak i marek. Oferowane w naszej hurtowni najwyższej jakości ubrania i buty sportowe są spakowane na paletach wraz ze specyfikacją: ilość sztuk, waga, data załadunku. Za sprawą wieloletniego doświadczenia, zdobytej wiedzy i umiejętności jej wykorzystania w praktyce doskonale rozumiemy, na czym polega profesjonalna i spełniająca wymagania klientów sprzedaż hurtowa. Dostępne kategorie jakościowe: 


A-category – produkty z poprzednich kolekcji

 • oryginalnie zapakowany, całkowicie bez defektów;
 • dostępna szczegółowa oferta w formacie excel wraz ze zdjęciami, możliwy wybór marek, modeli oraz edycja ok. 20% z całości. Średnia cena to 15% RRP (sugerowana cena detaliczna) – nie dotyczy zamówień pakietowych/paletowych*

Sprawdź nagranie z przykładowych pakietów…


B-category – zwroty klientów z obecnego sezonu (14 – dniowe);

 • może posiadać minimalne, odwracalne ślady użytkowania (zabrudzenia) lub małe wady producenta (zaciągnięta nitka);

Sprawdź nagranie z przykładowych pakietów…


C-category – zwroty klientów z obecnego sezonu (30 – dniowe);

 • produkt posiada defekty charakterystyczne dla kategorii B
 • produkt może posiadać znaczne ślady użytkowania lub widoczne defekty (brak guzika, zepsuty zamek, przecięcia, przybrudzenia, przetarcia);

Sprawdź nagranie z przykładowych pakietów…


D-category – zwroty klientów z obecnego sezonu (30 – dniowe);

 • produkt posiada defekty charakterystyczne dla kategorii B oraz C
 • produkt posiada uszkodzenia mechaniczne
 • część rzeczy nie do naprawy;

Sprawdź nagranie z przykładowych pakietów…

Hurtownia odzieży bieżące kolekcje

Hurtownia markowej odzieży Wiltex Sp. z o.o. umożliwia zamówienie listy w kategorii A, gdzie dostępna jest szczegółowa lista pakunkowa wraz ze zdjęciami produktów oraz rozmiarami. W ofercie znajduje się również odzież ze zwrotów konsumenckich. Ten stock odzieży markowej posiadamy w siedzibie naszej firmy. W paletach znajdują się ubrania z metkami, wśród których, w zależności od kategorii, pojawiają się także micro defekty (np. delikatne zabrudzenia od pudru) czy lekkie ślady użytkowania. Towar jest jednak oryginalnie zapakowany, a modele pochodzą, z bieżących kolekcji. Jest to atrakcyjna propozycja dla klientów chcących kupić markową odzież czy obuwie damskie, którzy poszukują dobrych jakościowo tekstyliów w przystępnej cenie. 

Obuwie markowe hurtownia

Hurtownia markowej odzieży Wiltex Sp. z o.o. umożliwia zamówienie listy w kategorii A, gdzie dostępna jest szczegółowa lista pakunkowa wraz ze zdjęciami produktów oraz rozmiarami. Obuwie markowe, które znajdą Państwo w tej kategorii sprzedawane jest w oryginalnym opakowaniu, dzięki czemu zachowuje estetyczny i naturalny kształt po dostarczeniu go do klienta. Produkt ten idealnie pasuje do sprzedaży w sklepie internetowym jak i stacjonarnym. Obuwie w kategoriach B lub kategoriach C, pochodzące ze zwrotów konsumenckich sprzedawane jest w oryginalnych lub zastępczych kartonikach. W swojej ofercie posiadamy również obuwie bez kartoników w kat. B oraz C (zwane “unpacked”), które zapakowane jest, w foliowe worki. Do wyboru są zarówno topowe modele, jak i końcówki kolekcji dostępne w cenach hurtowych. Obuwie C-shoes unpacked sprzedawane jest również na pakiety.

Torebki premium

Hurtownia markowych torebek Wiltex Sp. z. o.o. posiada w swojej ofercie torebki zarówno w A kategorii jak i torebki premium pochodzące ze zwrotów konsumenckich w B, C oraz D klasie. W kategori A dostępna jest szczegółowa lista pakunkowa wraz ze zdjęciami produktów. Cały outlet stock, który klient wybierze z listy jest, oryginalnie zapakowany, a każda torebka wypełniona, z owiniętymi gąbką styropianową rączkami. Zapewnia to najwyższą jakość produktu od początku zamówienia aż do samego dostarczenia go do klienta. W niższych kategoriach, torebki mogą posiadać minimalne defekty, co nie wyklucza ich z grona bardzo wartościowych i oryginalnych produktów. Torebki w kat. B oraz C sprzedawane są również na pakiety.

Akcesoria premium hurt

W skład pozycji akcesoria premium wchodzą przede wszystkim: portfele, paski, rajstopy, skarpetki, czapki, apaszki, szaliki. Akcesoria premium pochodzą ze zwrotów konsumenckich, w związku z tym modele są z całkowicie bieżących kolekcji. W paletach znajdują się nowe akcesoria z metkami, wśród których, w zależności od kategorii, pojawiają się minimalne ślady użytkowania lub defekty. Jednak outlet stock jest oryginalnie zapakowany. Dodatkową opcją w pozycji akcesoria są pakiety z zegarkami, okularami i biżuterią premium, których sprzedaż hurtowa jest przedmiotem naszej działalności. Akcesoria w kat. B oraz C sprzedawane są również na pakiety.

Gospodarstwo domowe, home

Gospodarstwo domowe, tzw. home, dzieli się na dwie pozycje:

 • Home-Textile (gospodarstwo miękkie, tj. ręczniki, koce, dywany, szlafroki, pościel, kołdry, poduszki, itd.)
 • Home-Hardware (szafki, naczynia, talerze, sztućce, garnki, obrazy, itp.).

Produkt Home występuje w dwóch kategoriach jakościowy B oraz C. Każdy karton na palecie ma sprecyzowaną ilość sztuk oraz grupę (Textile lub Hardware). Produkt dostępny tylko na całe palety.

Marki premium hurt

Zajmujemy się  hurtową dystrybucją  i udostępniane przez nas produkty to przede wszystkim klasa premium, wśród której można znaleźć produkty markowe i znane marki. Dostarczając taki towar do swojej stacjonarnej placówki handlowej lub np. sklepu typu outlet online, dodatkowo w tak rewelacyjnych cenach, masz gwarancję zwiększenia zysków oraz popularności Twojego punktu sprzedaży. Luksusowe marki i solidne obuwie sportowe zawsze będą w modzie, nawet jeśli są to końcówki kolekcji, a możliwość zakupu przez klienta marek premium za kilkadziesiąt złotych sprawia, że klient chętniej odwiedza taki second-hand lub outlet. Proponując klientom w swoim sklepie stacjonarnym obuwie, torebki, akcesoria oraz odzież od znanych brandów, w pełni zadowolisz klienta i sprawisz, że szybko do Ciebie wróci – już po nowy towar. 

Wybierając nasz asortyment, dokładamy starań, by proponowane obuwie sportowe i wszystkie oferowane markowe ubrania online były nie tylko atrakcyjne pod względem ceny i jakości, ale także nadążały za panującą modą. Nasi pracownicy mają ogromne doświadczenie w rozpoznawaniu wiodących trendów rynkowych i na bieżąco śledzą kolekcje, renomowanych projektantów. Potrafią jednocześnie wziąć pod uwagę potrzeby Klientów, którzy nieustannie dostarczają nam wiedzy o tym, jakie artykuły najlepiej trafiają w gusta ich odbiorców. W ramach współpracy nasza hurtownia obuwia i odzieży może zaproponować zarówno pojedyncze, jak i cykliczne dostawy

Stock odzieży i obuwia markowego – hurtownia Wiltex

Odzież i obuwie markowe dystrybuowane przez Wiltex pochodzą wyłącznie z autentycznych kolekcji, co gwarantuje stuprocentową jakość produktu. Każdy produkt starannie selekcjonujemy z uwzględnieniem stanu, w jakim się znajduje, tak aby w stu procentach odpowiadał kategorii, do której jest przyporządkowany. Nasza hurtownia to miejsce, w którym zaopatrzysz się w różnorodne wyroby najbardziej rozpoznawanych marek luksusowych, wzbogacające asortyment Twojego sklepu. W niskiej cenie zamówisz wysokojakościowy towar, który pozwoli Ci na poszerzenie oferty sklepu, który prowadzisz. Przyciągniesz w ten sposób Klientów, którzy pragną zaopatrzyć się w ubrania dobrego gatunku, a jednocześnie chcą mieć poczucie, że dokonany zakup umożliwił im zaoszczędzenie pieniędzy, jakie musieliby wydać w innych sklepach detalicznych. 

Zamów modele z różnych kategorii, wybierając wśród końcówek minionych kolekcji. Prezentowany przez nas stock odzieży markowej to najlepsze źródło zróżnicowanego wyposażenia dla sklepów z ubraniami second-hand i outletów, którym zależy na ofercie łączącej atrakcyjną cenę z wysoką jakością. Duży wybór jest kluczem do Twojego sukcesu, ponieważ umożliwia zaspokojenie potrzeb sporej grupy odbiorców. Zamówienie, które dla Ciebie zrealizujemy, będzie ciekawą propozycją dla szerokiego kręgu osób, poszukujących nietuzinkowych stylizacji, zarówno tych na topie, jak i ponadczasowych, które zawsze są w modzie. 

Zaopatrzenie w naszej hurtowni to szansa na urozmaicenie sklepowej oferty o produkty z wyższej półki, niemal nieróżniące się od tych, które można znaleźć w sklepach. Niektóre z nich posiadają mikro defekty, niemające wpływu na jakość ubrania. Przekłada się to na niższą cenę, przez co są chętnie wybierane przez Klientów. Uzupełniając swoje kolekcje o naszą odzież, dajesz im to, czego oczekują, dzięki czemu możesz zyskać ich zaufanie, a tym samym pewność, że właśnie u Ciebie będą zaopatrywać się w ubrania, mając pewność ich wysokiej jakości. Współpraca z Wiltex to zyskowna inwestycja, która zwraca się po wielokroć! 

Oferowany przez nas towar jest coraz chętniej wybierany przez osoby, dbające o środowisko, dla których fast fashion jest wyrazem, nadmiernego konsumpcjonizmu. Dokonują zakupów świadomie i pragną stawiać na jakość, która pozwoli cieszyć się posiadaną rzeczą przez długi czas. 

Składając swoje zamówienia w naszej hurtowni, zaoszczędzisz nie tylko pieniądze, ale także czas. W jednym miejscu skompletujesz kolekcje: 

 • ubrań, odpowiednich dla Twojego typu Klienta dostępnych w atrakcyjnej cenie i w idealnym stanie, 
 • wszelkich akcesoriów, dopasowanych do wybranego stylu, takich jak torebki, zegarki, breloczki czy rękawiczki. 

Hurt w ramach współpracy z naszą firmą to sprawdzony i skuteczny sposób na uzupełnienie asortymentowych braków za wyjątkowo atrakcyjną kwotę i na uczciwych warunkach. Zamów pierwszą dostawę, by sprawdzić, czy dzięki markowej odzieży i obuwiu popularność Twojego sklepu wzrośnie.