Najczęściej zadawane pytania

Jak dokonać zakupu?

Wszystkie informacje odnośnie procesu zakupowego, znajdują się pod tym linkiem – zachęcamy do sprawdzenia.
Zakupy hurtowe nigdy nie były tak proste 🙂

Czy można zobaczyć pakiet?

Oczywiście. Wszystkie dostępne pakiety można obejrzeć w siedzibie hurtowni w Wysogotowie przy ul. Batorowska 56.

Czy produkty są oryginalne?

Tak. Według naszej najlepszej wiedzy, wszystkie produkty powinny być oryginalne. Oczywiście nie jesteśmy w stanie sprawdzić każdej sztuki pod tym względem, ale towar kupujemy wyłącznie u autoryzowanych dostawców.

W czym się specjalizujemy?

Specjalizujemy się w handlu markami premium, w tym odzieżą, obuwiem i wszelkiego rodzaju dodatkami. Produkt ten pochodzi ze zwrotów konsumenckich z bieżących kolekcji. Dodatkowo firma Wiltex Sp. z o.o. zajmuje się stockami magazynowymi oraz wszelkiego rodzajau odzieżą nową pochodzącą z nadwyżek magazynowych.

Sezonowość w pakietach?

Wszystkie sprzedawane przez nas pakiety to mix różnych sezonów. Oczywiście podczas sortowania staramy się, aby dostosować się do aktualnego sezonu, jednak nie zawsze jest to możliwe.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Nie jesteśmy pośrednikami, zamiast tego wszystkie oferowane towary są dostępne w naszym magazynie i są naszą własnością. Oferujemy dobrą jakość oraz szeroką gamę produktów. Ze względu na naszą dużą pojemność magazynową zawsze posiadamy wystarczającą ilość produktów.

Gdzie znajdę informacje o pakiecie?

Wszystkie informacje odnośnie zawartości pakietu, ilości kg/sztuk oraz ceny za pakiet, znajduje się w opisie każdego produktu. Wszystkie podane kwoty są cenami brutto. Tylko najlepsze ceny 🙂

Czy wysyłamy towar?

Towar wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej. Koszt podany jest podczas składania zamówienia i jest on zależny od formy wysyłki. W przypadku zamówień hurtowych organizujemy własny transport lub korzystamy z firmy kurierskiej (zamówienia paletowe).

Czy można zakupić “próbny” pakiet.

Obecnie nie posiadamy opcji zakupu próbnych/mniejszych pakietów z prostej przyczyny. Pakiet pakietowi nierówny. Nie jesteśmy w stanie przygotować paczek, które będą w pełni odpowiadać jakości całego pakietu, dlatego, jeśli nie jesteście Państwo przekonani, zapraszamy do wyszukania najmniejszego pakietu z dziesiątek dostępnych pakietów.

Gdzie znajdę dane do wpłaty?

Przy zamówieniach, w których wybrana jest forma zapłaty po wpłacie na konto, wszystkie dane do wpłaty wyświetlają się po zatwierdzeniu zamówienia. Jeśli jednak z jakichś powodów nie będą mogli Państwo ich znaleźć, to podajemy je tutaj:

Wiltex Sp. z o.o.
ul. Batorowska 56
62-081 Wysogotowo
Santander 66 1090 1346 0000 0001 2131 1193